Czy skorzystałbym z usługi VPN?
#3

hacktic napisał: Jestem na kablu i właśnie zapisałem się na vpn. Uwaga: większość dostawców usług VPN pozwala na skorzystanie z bezpłatnej wersji próbnej lub zwrot pieniędzy, więc możesz je wypróbować najpierw, ale w tym okresie serwery mogą być ograniczone. Większość dostawców usług VPN zapewnia teraz równoczesne logowanie bez współużytkowania przepustowości, więc naprawdę nie potrzebujesz routera DDwrt, ale nadal dobrze mieć. W przypadku chińskiej parze nie potrzebuję nawet VPN dla youku. Jest tam dodatek do Chrome. Nie wiem na innych stronach Dla sportu, jeśli nie chcesz tych pól instalacyjnych iptv, jest kreator i fsi, których używam do strumieniowania flash / acestream / sopcast. VPN jest koniecznością dla strumienia wchłaniania, ponieważ lokalny dostawca usług internetowych go dusi. Jeśli chcesz subskrypcji płatnej, nie ma BeIn Sports, ard 20 usd / mth. Roczna subskrypcja ma wartość 100 USD iirc. Aby się połączyć, potrzebujesz serwera VPN na Bliskim Wschodzie Nadzieja, która pomaga jakiej usługi VPN używasz?
Reply


Messages In This Thread
Czy skorzystałbym z usługi VPN? - by mainy4 - 30 Sep 2018, 04:23 AM
RE: Czy skorzystałbym z usługi VPN? - by jeremyalittle - 30 Sep 2018, 04:24 AM
RE: Czy skorzystałbym z usługi VPN? - by patann42 - 30 Sep 2018, 04:25 AM
RE: Czy skorzystałbym z usługi VPN? - by armand.stephanie - 30 Sep 2018, 04:25 AM
RE: Czy skorzystałbym z usługi VPN? - by jamesking12345678 - 30 Sep 2018, 04:26 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)