Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu
#1

Cześć wszystkim tutejszym ekspertom!   Jestem prawdziwym noobem w odniesieniu do sprzętu, dlatego potrzebuję tutaj dobrej rady.   (1) Po pierwsze, na moim obecnym komputerze: Zostało to zrobione kilka lat temu na PC Theme. dobrze mi się przysłużyło, ale przez ostatni rok i tak zawsze robiłem v laggy performance, gdy oglądałem filmy online. A czasami, gdy surfowałem w połowie drogi (po prostu czytając niektóre strony internetowe, nic ciężkiego), to po prostu się zawiesi, przejdź do czarno-niebieskiego ekranu. Uruchomi się ponownie w dobre dni, aw złe dni stanie się martwy, bez względu na to, jak spróbuję go ponownie włączyć. będzie musiał odłączyć się od prądu i poczekać kilka godzin, zanim będę mógł spróbować "ożywić" to ponownie. Wróciłem do tematu komputera, aby technik mógł wykonać czek, ale nie może znaleźć żadnych problemów. Powiedz, że może to kierowca. Kiedy sprawdzili w swoim sklepie również nie ma problemów, ale wróciłem ponownie problem. Na szczęście jest na tyle uprzejmy, że nie pobierają żadnych opłat za ich sprawdzenie.   Jakieś uprzejme porady na ten temat?
Reply


Messages In This Thread
Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by calvinllee34 - 30 Sep 2018, 05:51 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by amanparashar - 30 Sep 2018, 05:52 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by jamesking12345678 - 30 Sep 2018, 05:53 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by arcticwolf248 - 30 Sep 2018, 05:54 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by dmcuong.arena - 30 Sep 2018, 05:54 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by canadaa50 - 30 Sep 2018, 05:55 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by bhowmikpritam007 - 30 Sep 2018, 05:56 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by kurtfhouse - 30 Sep 2018, 05:56 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by maxbounty01 - 30 Sep 2018, 05:57 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by neospeed83 - 30 Sep 2018, 05:58 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by abbymo7 - 30 Sep 2018, 05:58 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by vykgwfmj - 30 Sep 2018, 05:59 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by atlanta.boi.92 - 30 Sep 2018, 05:59 PM
RE: Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu - by gpersich - 30 Sep 2018, 06:00 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)