Wielowątkowa i współbieżność Core Distribution
#6

davidktw napisał: Czy jesteś pewien, że model licencjonowania jest TYLKO na serwerze i nie ma ograniczeń dotyczących przepływu pracy? Pamiętam, że natrafiłem na silniki przepływu pracy z ograniczeniami wątków na serwer. Bardzo łatwo jest uzasadnić ładunek i poprosić sprzedawcę lub konsultanta, aby to potwierdził. Jeśli roszczenia dotyczące poszczególnych rdzeni zostaną załadowane, jeśli silnik przepływu pracy ma taką samą współbieżność, jak w przypadku rdzenia w systemie, należy poprosić ich o wykazanie, który przepływ pracy wykorzystuje całą moc obliczeniową i wykazać obciążenie procesora o wartości zbliżonej do 100%, gdy jest tak dużo konkurencja Sprawdziłem z moim dyrektorem sprzedaży, opiera się on na serwerze / pudełku. Dałem im przypadek testowy wykorzystujący tylko swoją platformę, na której mogę wyczerpać limit, a interfejs workflow zostaje w ten sposób okaleczony. Początkowo próbowali twierdzić, że po zaprojektowaniu, po debacie i sporze, powrócili do zespołu inżynierów ds. Produktu z powrotem w USA. Wszyscy moi rówieśnicy, koledzy z zespołu, inni technicy mówią, że to jest opóźnione ..... Próbuję znaleźć jedną osobę, która może nie zgadzać się ze mną, która nie jest stronnicza w stosunku do produktu. Myślałem, że moje zajęcia z informatyki okazały się daremne, gdy natknąłem się na to ......
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)