E-mail postrzegany jako spam przez domenę innego odbiorcy
#4

Zanim dojdziesz do wniosku, co jest przyczyną, możesz najpierw wykonać kilka kontroli. Czy wiesz, jaki jest adres IP twojego serwera e-mail? Wyślij wiadomość e-mail na alternatywny adres e-mail, np. Gmail, Yahoo itp. I spójrz na nagłówek wiadomości e-mail. Stamtąd znajdziesz swój adres IP serwera pocztowego. Następnie wyszukaj online, aby zobaczyć, czy jest na czarnej liście. Wtedy dowiesz się, czy to jest przyczyną. Oto jeden, którego używam, i jest ich więcej: Centrum usuwania blokad - projekt Spamhaus Zauważ, że wielu właścicieli domen USA może blokować adresy IP bez żadnego powodu. Comcast i Verizon blokowały wszystkie e-maile z adresów IP w Azji. Nigdy nie mogłem wysłać e-maili do moich klientów / potencjalnych klientów za pomocą ich adresów e-mail. Mogą, ale nie muszą, zmienić swoją praktykę teraz, nie wiem. Z drugiej strony istnieją zbyt gorące filtry poczty e-mail używane przez GMail i Yahoo, które również powodują blokowanie prawdziwych wiadomości e-mail. Na przykład dużym nie-nie jest umieszczenie linku do linku do pobrania pliku exe. To bardzo prawdopodobne, że Twój e-mail zostanie zablokowany. W ten sposób odkryłem problem, z którym miałem do czynienia kilka lat temu. Prawdziwy link w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia do programu, który sprzedawałem. Jednym ze sposobów obejścia problemu z filtrem wiadomości e-mail, bez wyboru, jest zarejestrowanie konta live.com i użycie go do wysłania tych problematycznych wiadomości e-mail. Wielu administratorów serwerów e-mail respektuje adres e-mail na żywo.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)