Rekomendacja płyty głównej (AM3 / AM3 + CPU)
#1

Hej, chaps, macie pytania na płytach głównych.   Głównie ciekawe pytanie, ponieważ nie znajduję zbyt wielu dyskusji na ten temat, a także mam nadzieję, że otrzymam informacje dla innych facetów z podobnymi konfiguracjami.   Jestem pewien, że są tutaj inni faceci, którzy również są w tej samej łodzi co ja, jeśli chodzi o wciąż posiadane AMD AM3 / AM3 + cpu. Problem z tym jest taki, że są one na tyle duże, że nowa technologia je wyprzedziła, ale nie na tyle, aby radzić sobie źle, zwłaszcza z seriami FX (np. Fx8350).   Kwestia, z którą borykam się przez ostatnie 3 lata, to fakt, że zarówno mój mobos przysporzył mi problemów, jak i znalezienie zastępstwa wydaje się trudne. Kim jesteście (zawodowcy), idźcie do rozwiązania, aby znaleźć przystępne płyty główne dla architektury AM3 / AM3 + lokalnie w sim lim?   Do tej pory, kiedy zrobiłem mój ostatni zamiennik był tylko wybór około 3-4 różnych modeli w symlimatycznych i wydają się być w przedziale cenowym wysokich 200-300 +. Pamiętajmy, że mam na myśli płyty główne zdolne do gry powyżej przeciętnej, ale niekoniecznie ekstremalne.   Jakąkolwiek radę na temat tego, dokąd ich szukacie, np. Lokalizacje, a nawet renomowane miejsca online?   Z góry dziękuję i mam nadzieję, że informacje okażą się przydatne dla innych gości utkniętych w podobnej łodzi, co ja.   ** EDYCJA: zapomniałem wspomnieć, RAM DDR3.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)