Tworzenie komputera z budżetem 1.1k lub 1.2k
#1

Drodzy zebrani,   Planujesz zbudować komputer dla potrzeb gier z opcjami przyszłej aktualizacji z budżetem 1.1 - 1.2k (jak wspomniano powyżej).   Gry, w które zagrasz na PC: WoW, CSGO, Dota 2 i inne gry intensywne graficznie w przyszłości. Wiem, że reszta nie jest uważana za graficzną, ale jestem pewien, że chcę uruchomić wiele programów bez graficznego opóźnienia.   Wymagają niektórych z następujących elementów: - Bezprzewodowy wbudowany adapter do komputera, ponieważ mój dostawca internetu znajduje się w salonie, a komputer powinien znajdować się w moim pokoju. - Jeśli to możliwe, również w obudowie z płynem. - Wiele wentylatorów do chłodzenia, jeśli to możliwe, ponieważ mój pokój nie ma klimatyzatora. - Również spojrzenie na przyszłe ulepszenia kart graficznych powinno być potrzebne.   Niektóre z rzeczy, których nie będę potrzebować: - Nie należy uwzględniać kosztów monitorowania - Koszt myszy i klawiatury nie zostanie uwzględniony   Ten budżet jest wyłącznie dla CPU.   Kilka pytań, które należy zadać: Jaki byłby dodatkowy koszt związany z systemem Windows 7 lub 10? Czy potrzebowalibyśmy wystarczająco dobrego zasilacza, gdyby potrzebowałem zainstalować więcej wentylatora chłodzącego?   Bardzo ci dziękuje za pomoc!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)