Singtel: 10 Mb / s ADSL Broadband lub 150 Mbps Fiber BroadBand?
#2

gingeroreo napisał: Naprawdę potrzebuję pomocy. Obecnie korzystam z łącza szerokopasmowego ADSL 3Mbps. Utknąłem z tymi dwoma wyborami: lub W przypadku łącza ADSL 10 Mb / s mówi się, że istnieje pakietowy mobilny internet szerokopasmowy z 1 GB darmowych danych. Co oznaczają te dane 1 GB? Mobilny Internet szerokopasmowy dostarczany z pakietem nie jest nieograniczonym użytkowaniem? Jeśli chodzi o światłowód 150 Mb / s, w zestawie znajduje się linia główna. O czym jest ta linia domowa? Czy to ta sama linia telefoniczna, której używamy do normalnego telefonu domowego? Powiedz, że już mam w domu linię telefoniczną, więc z tą darmową linią domową, co się dzieje? Czy może zastąpić moją obecną linię domową, czy muszę zrezygnować z mojej starej linii, skoro jest nowa darmowa linia domowa? Czy ta linia domowa, która jest dostarczana z szerokopasmowym światłowodem, ma dowolne wolne połączenie przychodzące itp.? Jeszcze jedno dla światłowodu 150 Mb / s, mówi "10% zniżki na telefon komórkowy". Czy ma zastosowanie do nowej rejestracji mobilnej lub może być użyty na jakimkolwiek istniejącym planie? Ile linii komórkowych stosuje ta zniżka? Tylko jeden lub wszystkie moje linie? Ponadto, czy 10% rabatu można wykorzystać wraz z korporacyjnym planem rabatowym? Rada doceniona. Tak samo jak kilka miesięcy temu, teraz wiem, co to jest prędkość. Tak prosty. Warto wypróbować. Tak daleko nigdy nie żałuję, jak jestem niskim użytkownikiem, mój członek rodziny cieszy się bardziej niż ja. (Nie członek Singtel)
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)