Singtel: 10 Mb / s ADSL Broadband lub 150 Mbps Fiber BroadBand?
#4

Andread - dziękuję za odpowiedź. Postaram się sprawdzić to z Singtelem. Chcę najpierw sprawdzić tutaj, na wypadek, gdy zostanę wypalony przez ich personel. Windowlover napisał: Tak samo jak kilka miesięcy temu, teraz wiem, co to jest prędkość. Tak prosty. Warto wypróbować. Tak daleko nigdy nie żałuję, jak jestem niskim użytkownikiem, mój członek rodziny cieszy się bardziej niż ja. (Nie członek Singtel) Jak dotąd 3 Mbps służyło mi całkiem dobrze. Po prostu chcę uzyskać upgrade coz Chcę zrobić wifi. 10 Mb / s przy 31,90 USD jest tańsze niż 150 Mb / s przy 49,90 USD, ale zastanawiam się, czy bezpłatna linia główna i mobilna zniżka sprawiłyby, że 49,90 USD byłoby o wiele bardziej warte. noobiee napisał: Korzystam z rocznej umowy o wartości 10 Mb / s 23,45 USD miesięcznie z 5 USD z głównej linii miesięcznie. Zadzwoń do Singtel, a następnie zapytaj o dział utrzymania Czy to jest bezpłatny zintegrowany modem bezprzewodowy? Próbowałem tej sztuczki wcześniej, ale jej nie dostałem. Taki smutny. Operator na linii ciągle nalegał, żeby czegoś takiego nie było.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 5 Guest(s)