Singtel: 10 Mb / s ADSL Broadband lub 150 Mbps Fiber BroadBand?
#9

gingeroreo napisał: Moja umowa została zakończona tak dawno temu, ale nigdy nie otrzymałem od nich żadnej oferty. Chyba jestem pechowcem. Chcę wiedzieć więcej zanim pójdę do Singtel. Już kena z tego niedoświadczenia lub po prostu bochup CSO wcześniej. Nie tylko Singtel, Starhub. Przeprowadziłem dom w Jan, powiedziałem Singtelowi, żeby przeniósł mój internet na nowy adres. W zeszłym miesiącu mój brat zdarzyło się zalogować na moje konto na stronie Singtel i byliśmy zszokowani widząc nasz dostęp do Internetu pod nowym adresem, ale adresy rozliczeniowe wciąż ze starego adresu. I powiedział, że zapisaliśmy rachunek w wysokości 125 $. Mój miesięczny sub to tylko 23 USD, zastanawiam się, jak w ciągu 3-4 miesięcy może wzrosnąć nawet do 125 $, jeśli naprawdę nie zostanie zapłacony. Czekam na przybycie rachunku i zobacz szczegóły. Jeśli zapłacimy Kena za spóźnioną płatność, to idę im za to, że są tak nieodpowiedzialni, że nie informują / nie pomagają nam zmienić adresu rozliczeniowego "bo myślę, że przeniesienie będzie na tyle oczywiste, że nie zostanę w starym miejscu i powinny automatycznie zmienić się na nowy adres. Niestety tak nie jest. Myślę, że za przeprowadzkę jest trochę zarzut.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 5 Guest(s)