Ulepsz mój router bezprzewodowy lub po prostu dodasz wzmacniacz linii energetycznej?
#1

Mieszkam w 4rm hdb i dostałem do 30 wifi od sąsiadów dookoła. Być może około 5 wifi są o 2 na 4 bary mocne. Moja żona i ja również korzystamy z bezprzewodowego telefonu 2,4 GHz, bezprzewodowej klawiatury + myszy, iPadów, laptopów i telefonów komórkowych. Więc myślę, że tutaj jest dużo dżemu z sieci bezprzewodowej. Umieszczam mój starhub Cisco Wireless-C-Modem w jednym rogu mojego mieszkania, a następnie drugi koniec nie może otrzymać żadnego zasięgu sieci Wi-Fi.   Tak więc moje pytania to:   1. Czy powinienem kupić silniejszy router bezprzewodowy, czy też powinienem po prostu kupić wzmacniacz bezprzewodowy (nie extender)?   2. Czy należy kupić klawiaturę bluetooth + mysz, aby zminimalizować zacinanie się? A co z moim bezprzewodowym telefonem? Btw to Bluetooth czy Wi-Fi bardziej odpowiada na takie urządzenia?
Reply


Messages In This Thread
Ulepsz mój router bezprzewodowy lub po prostu dodasz wzmacniacz linii energetycznej? - by vederis - 16 Oct 2018, 08:10 PM
RE: Ulepsz mój router bezprzewodowy lub po prostu dodasz wzmacniacz linii energetycznej? - by jimmyboi1981 - 16 Oct 2018, 08:11 PM
RE: Ulepsz mój router bezprzewodowy lub po prostu dodasz wzmacniacz linii energetycznej? - by qazster2005 - 16 Oct 2018, 08:12 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)