nie można połączyć się z siecią o częstotliwości 2,4 GHz (Singtel AC1900)
#1

Używam więc czarnego routera AC1900, który singtel zapewnia w swoim abonamencie szerokopasmowym i podzieliłem pasma 2.4GHz i 5GHz na dwie różne sieci zamiast używać sterowania pasmami. Mogę połączyć się z siecią 5ghz, ale mimo moich najcięższych starań nie mogę się połączyć z siecią 2.4GHz. Byłem w stanie to zrobić wcześniej, ale po tym, jak zrobiłem reinstalację, nie jestem w stanie. Mam zainstalowany najnowszy sterownik dla mojego adaptera (Archer t4u) i mam właściwy klucz sieciowy, ale zawsze monitował mnie o klucz sieciowy, a następnie powiedział mi, że nie jestem w stanie się połączyć, czasami nawet nie byłbym w stanie go znaleźć na liście sieci moje urządzenia mobilne i laptop mogą łączyć się dobrze, więc jestem naprawdę zdezorientowany. również zrestartował router, ale bez skutku. edit: próbowałem zmienić moją sieć 2.4ghz na niezabezpieczoną i próbowałem się połączyć. nadal nie mógł
Reply


Messages In This Thread
nie można połączyć się z siecią o częstotliwości 2,4 GHz (Singtel AC1900) - by esjaji - 27 Oct 2018, 01:49 AM
RE: nie można połączyć się z siecią o częstotliwości 2,4 GHz (Singtel AC1900) - by tkrol94 - 27 Oct 2018, 01:50 AM
RE: nie można połączyć się z siecią o częstotliwości 2,4 GHz (Singtel AC1900) - by rhcarrj - 27 Oct 2018, 01:51 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)