Rozwiązywanie problemów z ciągłymi awariami
#9

Okay, więc aktualizacja. Dowiedziałem się: 1) RAM i procesor są w porządku. Uruchomiłem Memtest64 na 2 godziny plus i żadnych błędów. Nie ma żadnych wskazań, że CPU ma jakikolwiek błąd 2) Dyski HDD są w porządku, ponieważ ich usunięcie nie wpływa na awarie 3) Po zainstalowaniu starego sterownika od października 2017 r. Komputer przestaje działać. Jednak ekrany wciąż wyłączają się losowo i wyświetlają komunikat o błędzie "Sterownik wyświetlacza przestał odpowiadać i odzyskał. Sterownik ekranu Sterownik NVIDIA Windows Kernel Driver, wersja xxx.xx przestał odpowiadać i został pomyślnie odzyskany". Czasami ekrany się nie włączają, ale mogę stwierdzić, że nie uległy awarii, ponieważ nadal będzie odtwarzany dźwięk, bez problemu. 4) Patrząc na Podgląd zdarzeń, problemy są wyraźnie ze sterownikiem ekranu. Oto zrzut ekranu. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Przełączę sterownik systemu operacyjnego na zapasowy sterownik, który mam i zainstaluję w nim system Windows. Nie mogę przetestować z wbudowaną grafiką, ponieważ chipset X99 nie ma wbudowanej grafiki. Nadal szukam wolnego GPU do rozwiązania mojego obecnego. W międzyczasie, jeśli masz jakąkolwiek radę, naprawdę to doceniam. Z góry dziękuję!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)