POMOC: Konfiguracja systemu PC / PS4 / MBP
#1

Cześć chłopaki,   Sprzęt komputerowy Dell 2715H 1 przewodowa klawiatura / mysz PS4 Pro 13-calowy MBP 2017 Słuchawki z chmurą HyperX Bose QC35   Czy jest jakiś sposób na połączenie powyższego sprzętu? Do tej pory podłączyłem mój komputer do mojego monitera poprzez Display, PS4 pro do HDMI.   Pytanie: 1. Moja chmura HyperX jest podłączona do mojego komputera i za każdym razem, gdy chcę grać na PS4 Pro, muszę odłączyć słuchawki od komputera i podłączyć do mojego PS4 pro. Czy istnieje sposób na połączenie mojego PS4 pro, PC i MBP w 1 Hub i wybieram z tego wyjście?   2. Monitor - Mam jeszcze podłączyć mój MBP do mojego monitora, czy mogę podłączyć go do mojego monitora przez zasilacz przez port HDMI i ładować mój MBP w tym samym czasie? Każdy adapter do polecenia? Czy powinienem otrzymać monitor USB C, aby rozwiązać problem?   3. Klawiatura / mysz - czy możliwe jest podłączenie klawiatury / myszy do mojego monitora i na przemian jego użycie między komputerem mbp a komputerem? A może gdybym używał wirtualnego koncentratora, jak wykryłby zmianę w systemie, jeśli oba są włączone?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)