Zbuduję platformę do gier. Potrzebujesz sugestii od bros tutaj.
#3

AlphaCheetah napisał: Dobrzy eksperci wieczorowi, Muszę zbudować platformę gier ITX dla PUBG, Fortnite i Forza Horizon 4. Potrzebujesz fachowej porady. Mój budżet jest elastyczny, ale chciałbym go utrzymać na poziomie około 1500 USD. To nie musi zawierać zasilania, obudowy i monitora. W razie potrzeby może wydać więcej. System Intela byłby niezły. Czy możesz również polecić płytę główną z dobrym portem Ethernet? Mam zamiar użyć go do sterowania monitorem 1080p 144Hz. Myślałem o zdobyciu 1070Ti. Nie potrzebuję dysku twardego, wystarczy dysk SSD o pojemności 250 GB. (oszczędzaj $$) I proszę, wybacz mi, ale mam kilka pytań pobocznych: 1. Jaka jest różnica między prędkością RAM 2400, 2666 a 3000MHz Czy to ma znaczenie, jeśli nie mam zamiaru podkręcać? 2. Różnica między płytami głównymi H310 i B360? 3. Czy powinienem wstrzymać się na budowaniu z powodu wychodzenia procesora serii 9? 4. Na koniec dlaczego nie mogę znaleźć monitora Acer XB241H w dowolnym miejscu w SG? Powinienem przestać gadać. Dzięki tobie, doceniam to. Zaczekaj na RTX 2070 przez GTX 1070ti Poczekaj na procesor 9. generacji i9-9900k ~ oba powinny wyjść w przyszłym miesiącu ~
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)