[Fibre Broadband] Jak rozszerzyć dom na 3 kondygnacje?
#1

Potrzebujesz porady dotyczącej instalacji światłowodowej sieci szerokopasmowej.   Używam ADSL i ostatecznie zdecyduję się na uaktualnienie do światłowodu.   W zeszły weekend poprosiłem osobę Singtel, aby przyszła i zainstalowała światłowodowe łącze szerokopasmowe. Powiedziałem oficerowi CS, że mieszkam w posiadłości z trzema kondygnacjami, i GUS zapewnił mnie, że nie ma problemu i po prostu trzeba zapłacić dodatkowe 80 USD za 25metrów okablowania.   Problem polega na tym, że mój punkt światłowodowy jest zainstalowany na pierwszym poziomie mojego domu, w magazynie. Instalator powiedział mi, że wykonuje tylko podstawowe okablowanie i jeśli chcę rozszerzyć router na drugie piętro, muszę uzyskać wykonawcę będącego stroną trzecią.   Okej, jestem w tym całkiem noob, ale czy są jakieś zalecenia? Z grubsza ile to będzie kosztować? Czy mogę zamiast tego użyć wtyczki domowej, ponieważ w magazynie jest wtyczka?   Dziękuję za radę!
Reply


Messages In This Thread
[Fibre Broadband] Jak rozszerzyć dom na 3 kondygnacje? - by elliotthighland - 01 Nov 2018, 05:43 PM
RE: [Fibre Broadband] Jak rozszerzyć dom na 3 kondygnacje? - by mehreen7677 - 01 Nov 2018, 05:43 PM
RE: [Fibre Broadband] Jak rozszerzyć dom na 3 kondygnacje? - by farmertx - 01 Nov 2018, 05:44 PM
RE: [Fibre Broadband] Jak rozszerzyć dom na 3 kondygnacje? - by gastonpineyro - 01 Nov 2018, 05:45 PM
RE: [Fibre Broadband] Jak rozszerzyć dom na 3 kondygnacje? - by slajdb - 01 Nov 2018, 05:46 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)