Batch przekonwertować MOV na 4 fps sekwencji PNG?
#1

Cześć chłopaki,   Mam mały problem, w którym mam dużą liczbę plików MOV 24 fps prosto z DSLR i muszę przetworzyć je wszystkie na sekwencje 4fps PNG.   Do tej pory próbowałem MPC (eksportuje tylko pojedynczą ramkę lub siatkę miniatur), VirtualDub (nie akceptuje MOV), ffmpeg (nie mam pojęcia jak w ogóle użyć), Quicktime (nie można znaleźć funkcji eksportu sekwencji eksportu w przeciwieństwie do starszych wersji) i VLC (linia poleceń nie działa z jakiegoś powodu).   Czy ktoś może doradzić, jak powinienem wykonać tę konwersję? Najlepiej bez konieczności ponownego kodowania 6 GB wideo HD w innym formacie, ale w razie potrzeby zrobię to. Najważniejsza jest sortowa metoda wsadowa, ponieważ istnieje wiele małych klipów zamiast mniejszych.   Mają dostęp zarówno do komputerów PC, jak i Mac, więc możesz zaproponować odpowiednie metody i przepływy pracy dla dowolnej platformy.   Z góry dziękuję i dziękuję za pomoc!
Reply


Messages In This Thread
Batch przekonwertować MOV na 4 fps sekwencji PNG? - by cloaked82 - 06 Nov 2018, 11:31 AM
RE: Batch przekonwertować MOV na 4 fps sekwencji PNG? - by siminko - 06 Nov 2018, 11:31 AM
RE: Batch przekonwertować MOV na 4 fps sekwencji PNG? - by antti.komu - 06 Nov 2018, 11:32 AM
RE: Batch przekonwertować MOV na 4 fps sekwencji PNG? - by salls317 - 06 Nov 2018, 11:33 AM
RE: Batch przekonwertować MOV na 4 fps sekwencji PNG? - by ravazmu - 06 Nov 2018, 11:34 AM
RE: Batch przekonwertować MOV na 4 fps sekwencji PNG? - by ricko.zaky - 06 Nov 2018, 11:34 AM
RE: Batch przekonwertować MOV na 4 fps sekwencji PNG? - by nrezaeipl - 06 Nov 2018, 11:35 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)