Potrzebujesz pomocy: Singtel fiber, mio tv, apple airport express.
#1

Cześć,   Potrzebuję pomocy, używam teraz włókna Singnet.   Obecne ustawienia to: My ONT i Aztech 7002 znajdują się w salonie. Powodem jest to, że potrzebuję telefonu domowego, żeby tam stacjonować.   Stamtąd do mojego mio tv boxa jest w moim pokoju bardzo długi kabel.   Moje urządzenia takie jak iPhone, iPad, MBP, Apple TV łączą się z Aztech 7002 bezprzewodowo.     Ale teraz muszę umieścić w moim pokoju Apple Airport Express, ponieważ potrzebuję funkcji Airplay, aby bezprzewodowo podłączyć moje urządzenia do głośnika.   Ponieważ mam tylko bardzo długi kabel cat5, dlatego mogę użyć kabla tylko do połączenia z Airport Express, a stamtąd jeszcze jeden krótki kabel do podłączenia do mio tv. Moje inne urządzenia mogą łączyć się z Airport Express przez sieć bezprzewodową.   Czy jestem w stanie to zrobić? Bo boję się, że mój mio tv nie zadziała, jeśli nie połączę się bezpośrednio z Aztech 7002, ale zamiast tego podłączę go do Expressu na lotnisku.   Jeśli to możliwe, jakie ustawienia muszę skonfigurować?   Dzięki za pomoc w adv!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)