Inna konfiguracja prowadząca do dziwnych odczytów
#5

stevecsy napisał: Występuje spadek wydajności na obudowie domowej, a także zależy od okablowania zasilania i szumów w źródle zasilania. które możesz zobaczyć z testu 2 i 3. pozdrowienia Steve Zgoda ze Stevecsy. Ta wydajność spadła. Jak mam prawie podobną sytuację jak u. Ale do przesyłania sygnału używam routera gigabitowego i mam co najmniej lepsze niż 30-40Mbps około 60Mbps (Max). ONT-ROUTER-HOMEPLUG-HOMEPLUG-GIGABIT ROUTER / SWITCH-COMPUTER Mam alternatywę dla adaptera ASUS EA-66N (LAN) i jestem w stanie osiągnąć 97 do 103Mbps przy użyciu speedtestu i pingowania na ard 5ms do 15ms (Max). ONT-ROUTER-WIFI 5 GHz (EA-66N) -GIGABIT SWITCH (opcjonalnie) -KOMPUTER Próbowałem użyć innego adaptera bezprzewodowego, takiego jak TPLink, NetGear, Belkin, Dlink i adapter Linksys N, nawet z tymi z podwójnym pasmem: Max I wynosi 75 Mb / s. Btw my router używam to RT-U66N. Nie reklamowanie ASUSa polega tylko na tym, że mam przełącznik kilku routerów N, który nie jest w stanie sprostać wymaganiom wydajności. Jednak właśnie obsłużyłem alternatywę Almond + RT-U66N. Mam nadzieję, że będzie w stanie zapewnić taką samą lub lepszą wydajność, ponieważ obsługuje pasmo AC. =)
Reply


Messages In This Thread
Inna konfiguracja prowadząca do dziwnych odczytów - by sodeden.3 - 31 Mar 2019, 11:42 PM
RE: Inna konfiguracja prowadząca do dziwnych odczytów - by seeknext001 - 31 Mar 2019, 11:45 PM
RE: Inna konfiguracja prowadząca do dziwnych odczytów - by mfres8052 - 31 Mar 2019, 11:47 PM
RE: Inna konfiguracja prowadząca do dziwnych odczytów - by patann42 - 31 Mar 2019, 11:50 PM
RE: Inna konfiguracja prowadząca do dziwnych odczytów - by jennifercookqrvxt - 31 Mar 2019, 11:54 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)