Potrzebujesz porady na temat routera, który ma stabilne połączenie bezprzewodowe
#2

Teoria Wielkiego Wybuchu napisała: Aktualizacja do 200 Mb / s, a mój obecny router E1000 crap nie obsługuje prędkości, proszę mi polecić router, który będzie w stanie obsłużyć 200 Mb / s lub nawet więcej w przyszłości i co najważniejsze dobrą obsługę sieci bezprzewodowej. Czy router do mojego komputera (bezprzewodowy) będzie prawdopodobnie oddzielony ścianą, będzie bardzo blisko ..... jego rike P R A C JA LOKALIZACJA ------------------------------- ŚCIANA ------------------------------- P O L S K I Odkąd IT się pojawi, miejmy nadzieję, że model znajdzie się tam, najtańszy z możliwych, dzięki Czy powinienem zamiast tego dostać homeplug? ale homeplug dużo kłamliwy ex prawda? wtyczka domowa nie jest stabilna, pobierz asus N56u lub 66u.
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz porady na temat routera, który ma stabilne połączenie bezprzewodowe - by arfai - 03 Apr 2019, 06:06 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat routera, który ma stabilne połączenie bezprzewodowe - by beliver12 - 03 Apr 2019, 06:10 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat routera, który ma stabilne połączenie bezprzewodowe - by viravasova - 03 Apr 2019, 06:13 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)