Dowolny sposób zapisywania obrazów wsadowych na komiksowych stronach internetowych?
#5

davidktw napisał: Pomóż rozwiązać cykliczne pobieranie. Użyj flashget. Cześć davidktw Właśnie pobrałem flashget Myślę, że to zadziała, ale tak naprawdę nie wiem jak to zrobić, sprecyzuję przykład imanhua.com/comic/1980/list_47726.**** **** = html jest to pierwsza strona komiksu, która mówi, że chcę pobrać do przeglądania w trybie offline, jest jeden plik obrazu w tym html (wcześniej użyłem go, aby kliknąć prawym przyciskiem myszy na obrazie i zapisać plik obrazu i przejść do następnej strony łącza 2, aby zapisać obraz według obrazu jednak teraz wydaje się, że żadne opcje nie wychodzą po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na obrazie) a teraz druga strona imanhua.com/comic/1980/list_47726.****?p=2 **** = html zawiera również tylko jeden plik obrazu na Flashget pozwalają mi pobrać pakiet, ale nie pobiera tylko pliku obrazu, który po prostu pobiera plik html. Czy mogę zapytać, jak mogę po prostu pobrać plik obrazu z określonego adresu URL zamiast klikać prawym przyciskiem myszy każdy obraz
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)