Komputer zawiesza się losowo z brzęczeniem przez 1-2 sekundy
#8

Encrypted11 napisał: Sprawdź także kartę sterowników, również podczas normalnej pracy. Zazwyczaj zwracasz uwagę na sterowniki z najgorszymi czasami wykonania, google (sprawdź, z czym są związane) i voila zobacz, czy możesz naprawić ten sterownik należący do tego sprzętu. Jeśli problem nie ustąpi, możliwe jest również, że problem pojawi się z samego sprzętu. Ale z własnego zrzutu ekranu dźwięk i zamrożenie dźwięku wynikają z nadmiernego opóźnienia dpc. Mogą to być niektóre często powiązane rzeczy directx -> sterownik GPU storport -> sterownik pamięci masowej hdaudiobus -> sterownik audio ndis, tcpip-> sterownik sieciowy Hmm, zauważam, że na karcie sterowników jest kilka ze znacznie wyższym czasem wykonania w porównaniu z innymi. Jednak nie jestem pewien, jak zinterpretować wyniki. Spróbuje ponownie zainstalować sterownik sieciowy, aby sprawdzić, ponieważ widzę tcpip i ndis z dość wysokim czasem wykonania. Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Czy pomogłaby także aktualizacja systemu BIOS? Nie zainstalowałem najnowszej aktualizacji mojego BIOS-u, która została wydana kilka miesięcy temu.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)