Potrzebujesz pomocy z moimi problemami z procesorem /:
#4

huimeng napisał: Potrzebujesz porady na temat problemów, które nawiedzają mój procesor. Oto specyfikacje mojego urządzenia zbudowanego 3 lata temu: MSI B85M G43 + i5-4460 Kluczowy 8GB 1600mhz wartości Ram WD Blue 1tb Crucial MX100 256 gb Palit GTX760 2 gb Jetstream OC Superflower HX500 500w 80+ Gold Semi Modular PSU ~ Sharkoon BD28 Napęd DVD firmy Samsung Windows 7 Home Premium 64-bitowy OEM 1,5 roku temu. mój com odmawia uruchomienia i wentylator włącza się i wyłącza. Przywróciłem swój procesor do sklepu w sls, zmieniłam mobo i został naprawiony. Przez ostatnie pół roku + mój com po prostu zawiesza się losowo i musiałem wymusić zamknięcie i ponowne uruchomienie. W niektóre dni com działa dobrze. Ponadto zauważyłem, że za każdym razem, gdy uruchamiam gry pełnoekranowe, mój komputer się nie zawiesi. Nie mogę znaleźć żadnych postów online na ten temat. W zeszłym tygodniu moje com działało bez zarzutu. Jednakże, kiedy uruchomiłem mój komputer dzisiaj, odmawia on uruchomienia. Ponownie pojawia się ten sam problem włączania i wyłączania wentylatora. Po 5 min + mój komputer uruchomił się i będę mógł korzystać z com na chwilę, zanim zacznie się zawieszać. Co stało się godzinę po uruchomieniu. Następnie ponownie pojawia się błędne koło włączania / wyłączania wentylatora + rozruch kilka minut później. Ponadto, mój com bsod dziś dwa razy. Błąd pokazuje Bad_pool_header. W tej chwili moje com nie uległo awarii przez ostatnie 2 godziny i piszę to. Nie wiem, co powinienem zrobić. Jeśli sprowadzę go do slów do naprawy, a mój komputer po prostu zadziała tego dnia, będzie w stanie zdiagnozować problem? Potrzebuję porady. Dzięki ): zły nagłówek puli .. brzmi jak problem korupcji ram lub os. spróbuj użyć jednego drążka barana i zobacz, jak to działa.
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz pomocy z moimi problemami z procesorem /: - by atlanta.boi.92 - 22 Apr 2019, 07:10 AM
RE: Potrzebujesz pomocy z moimi problemami z procesorem /: - by 125669 - 22 Apr 2019, 07:13 AM
RE: Potrzebujesz pomocy z moimi problemami z procesorem /: - by roger.eikrem - 22 Apr 2019, 07:16 AM
RE: Potrzebujesz pomocy z moimi problemami z procesorem /: - by elnik73.2 - 22 Apr 2019, 07:19 AM
RE: Potrzebujesz pomocy z moimi problemami z procesorem /: - by jonnob73 - 22 Apr 2019, 07:22 AM
RE: Potrzebujesz pomocy z moimi problemami z procesorem /: - by ricko.zaky - 22 Apr 2019, 07:25 AM
RE: Potrzebujesz pomocy z moimi problemami z procesorem /: - by panyadede - 22 Apr 2019, 07:28 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)