Zalecenie dla ponadprzeciętnej kompilacji komputerów
#15

chevalier88 napisał: Potem pójdę po intel ... Wszelkie zalecenia dotyczące procesora Intel + MB? jak również chłodnica. Chcę utrzymywać temperaturę na poziomie tak niskiego, jak 35C, gdy gram na bardzo wysokim ustawieniu. Czy system chłodzenia wodą (Define R6) jest lepszy niż (Meshify) chłodzenie powietrzem? Mój poprzedni komputer korzystał tylko z wentylatora zapasowego, więc nie był zbyt trwały. 2 lata i koniec gry na tym komputerze. Nie przejmuję się tym, jak to wygląda, wydajność gry ma dla mnie większe znaczenie niż haha. Tak, dostanę 1070ti i dostanę tylko 1080 gtx, jeśli budżet mi na to pozwoli. Chcesz 35 stopni podczas gry? Potrzebujesz klimatyzatora i przesadzasz z chłodzeniem procesora. Idź z Cryorig R1 na Meshify C. Przód z siatki pozwala na lepszy wlot powietrza niż uszczelniony przód R6. Mądra cisza, to terytorium R6 kosztem pewnego przepływu powietrza. Chłodzenie wodą nie jest nieskończenie lepsze. Więcej potencjalnych punktów awarii, ale wygląda lepiej i kieruje ciepło do chłodnicy, zamiast wpadać do podwozia. Jeśli liczy się wydajność gry, możesz chcieć i7 zamiast i5. Coś w rodzaju i7-8700 z MSI B360 Gaming Arctic to dobre połączenie wydajności i ceny. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)