Poleć mi ac + n 2.4 / 5 przedłużacz / repeater wifi
#8

Marack napisał: Myślałem o dedykowanym, konsumenckim AP, takim jak D-Link DAP-1665 (pojedynczy port LAN AC1200), a nie o zwykłym routerze (ACXX00 z 4 portami LAN), który ma funkcję AP. Uważam, że cena do wydajności kosztowej jest raczej kusząca. Naprawdę nie biorę pod uwagę przeglądów Smallnetbuilders. Uważam, że lokalna społeczność dzieli się tutaj tym samym rodzajem sprzętu i układu mieszkań z różnymi dostawcami usług internetowych, co prowadzi do zakłóceń bezprzewodowych. Dlatego wolałbym zacząć od drobnych, biorąc pod uwagę cenę, aby osiągnąć moje zadowalające oczekiwania bezprzewodowe w moim domu. Mam nadzieję, że technologia Linksys, o której wspomniałeś, może zostać osiągnięta dzięki uwzględnieniu czynników bezprzewodowych w Singapurze we wszystkich urządzeniach mobilnych / komputerach stacjonarnych / notebookach bez zastrzeżonych dodatków. Jak zwykle, SITEX byłby najlepszym miejscem do rozpoczęcia poszukiwania rzeczy pod jednym dachem. Niesamowite. Zajmie się tym. Dziękujemy za komentarz!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)