Zalecenie zastąpienia Singtel Modem / Router
#13

Gr3yham3 napisał: Hmm, jeśli dostanę nowy router, czy muszę pobrać jakieś specyficzne oprogramowanie? Lub po prostu połącz prosto z pudełka? Zależy od tego, jaki model kupisz i jakie jest oprogramowanie układowe dołączone do tego urządzenia. Jeśli przeczytałeś, dowiesz się, że pojawił się najnowszy oryginalny firmware dla różnych najnowszych modeli Asusa AC. Jeśli kupiłeś model Asusa AC i masz model z najnowszym oprogramowaniem, spróbuj go natychmiast obniżyć. Jeśli nie można użyć normalnego sposobu obniżenia wersji, należy użyć narzędzia ratunkowego, aby obniżyć wersję. Ponownie przeczytaj niektóre wątki tutaj, a znajdziesz sposób użycia narzędzia ratunkowego. A także, jaka jest wersja oprogramowania układowego, która ma problem. W przypadku Dlink i TPLink nie jestem pewien, ale wydaje się, że nikt nie narzeka na najnowszy problem z oprogramowaniem sprzętowym. W przypadku Linksys EA7500 / 8500 wydaje się być w porządku z najnowszym oprogramowaniem. Jedynym problemem, jaki mam z EA8500, jest przekierowanie portów, ponieważ wydaje się, że jeden określony port ma problem z używaniem. Tak długo, jak nie używasz tego portu, jest OK. Nie wypróbowałeś jeszcze MioTV, jak nie mam tego urządzenia Mio TV przez długi czas. Nie jestem pewien, czy ten sam problem z przekierowaniem portów wpływa również na EA7500, ale podejrzewam, że ma to również wpływ. Jeśli otrzymasz urządzenie z SingTel, najnowsze oprogramowanie układowe powinno zostać automatycznie wypchnięte do urządzenia i zaktualizowane automatycznie.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)