Mostkowanie dwóch routerów (Pace i asus rt56)
#2

Didjerama napisał: Cześć chłopaki, Jestem na planie singtel 150mbps i uzyskuję dobrą przepustowość i szybkość z mojego asusa, który jest głównym routerem Jednak pozostaję w EM. A skrajny kąt mojego drugiego poziomu domu jest dość słaby, jest wyłączony i włączony. To także moja stacja robocza. Chciałbym sprawdzić, czy mogę używać routera singtel pace jako routera mostkującego. Po czym używam kabla do podłączenia laptopa do routera tempa? Dowolna strona internetowa, której mogę się tego łatwo nauczyć? Zdecydowanie może. Ale zazwyczaj ludzie używają Pace Router jako głównego, a Asus jako Access Point / Repeater. To dlatego, że: 1) Router Pace jest jedyną rzeczą obsługiwaną przez Singtel. Nie przejmują się używaniem Asusa lub innych produktów marki. Więc jest do bani, gdy masz MioTV / Mio Voice i wszystko może się skomplikować. 2) Wi-Fi Pace'a (i wszystkie inne produkty 2Wire jak jego poprzednicy) są do bani. Wi-Fi nie jest silny w porównaniu z Asusem i dlatego ludzie niszczą Pace'a do bin i polegają wyłącznie na Asusie. Ale jeśli nie jest to możliwe, ponieważ zasięg jest dość duży, aby obsługiwać pojedynczy router, lepiej jest użyć Wi-Fi do połączenia z Pace do Asusa, aby Asus mógł pokryć całą lub przynajmniej większość drugiego piętra. podczas gdy Pace zajmuje się pierwszym piętrem. Jeśli, jeśli, możesz położyć okablowanie strukturalne, aby połączyć się przez Ethernet między pierwszym piętrem a drugim piętrem, mostkowanie Pace i Asus byłoby najlepsze, ponieważ Wi Fi Pace jest do bani. 3) Dodatek, łącząc laptopa z Pace lub Asusem, oba * powinny * działać, gdy podłączasz Ethernet.
Reply


Messages In This Thread
Mostkowanie dwóch routerów (Pace i asus rt56) - by firepixiespirit - 20 May 2019, 08:52 PM
RE: Mostkowanie dwóch routerów (Pace i asus rt56) - by raphael.gagliano - 20 May 2019, 08:56 PM
RE: Mostkowanie dwóch routerów (Pace i asus rt56) - by neil.ralph - 20 May 2019, 08:59 PM
RE: Mostkowanie dwóch routerów (Pace i asus rt56) - by cristina00100 - 20 May 2019, 09:02 PM
RE: Mostkowanie dwóch routerów (Pace i asus rt56) - by dearadioo7 - 20 May 2019, 09:05 PM
RE: Mostkowanie dwóch routerów (Pace i asus rt56) - by aileneelee - 20 May 2019, 09:08 PM
RE: Mostkowanie dwóch routerów (Pace i asus rt56) - by troypendleton - 20 May 2019, 09:09 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)