Jak uzyskać dostęp do moich plików z zewnątrz domu?
#1

Sprzęt w użyciu: Na zewnątrz za pomocą telefonów z systemem Android lub komputerów biurowych z systemem Windows 7 W domu 2 laptopy, 1 iPad2, 1 iPad mini, 2 telefony z systemem Android Bezprzewodowy router Asus n56u z najnowszym oprogramowaniem układowym padavan Modem Cisco dcp3925 (zmostkowany) z starhub maxonline 1 USB2.0 Sony HDD podłączony do routera   Cel, powód: Aby uzyskać dostęp do moich plików z USB HDD przez Internet.   Uwaga: Obecnie udało mi się uruchomić ftp (oparty na domenie asus) i mogę uzyskać dostęp do plików z USB HDD, gdy jestem w sieci domowej. Jednak gdy jestem na zewnątrz, nie mogę uzyskać dostępu do moich plików przez Internet.   Dlatego zastanawiam się, gdzie poszło źle.
Reply


Messages In This Thread
Jak uzyskać dostęp do moich plików z zewnątrz domu? - by aminrasheedkhan - 27 May 2019, 04:14 PM
RE: Jak uzyskać dostęp do moich plików z zewnątrz domu? - by iangel42 - 27 May 2019, 04:27 PM
RE: Jak uzyskać dostęp do moich plików z zewnątrz domu? - by picobill - 27 May 2019, 04:32 PM
RE: Jak uzyskać dostęp do moich plików z zewnątrz domu? - by sexxymexxyluis - 27 May 2019, 04:48 PM
RE: Jak uzyskać dostęp do moich plików z zewnątrz domu? - by sally.meyers - 27 May 2019, 05:01 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)