Jak uzyskać dostęp do moich plików z zewnątrz domu?
#4

Kiedy używam oryginalnego oprogramowania układowego Asusa na moim routerze, mogę uzyskać dostęp do plików za pomocą aplikacji chmurowej Asus przez Internet, ale było to bardzo wolne. Teraz, gdy używam oprogramowania układowego padavan, nie jest to proste. Poszedłem do Kreatora AiDisk, ale skłoniło mnie to do założenia ftp, więc utworzyłem login na serwerze dostarczonym przez Asusa. Mogę wtedy uzyskać dostęp do plików w sieci lokalnej, ale nie do Internetu. Wierzę, że niektóre ustawienia muszą być wykonane dla ddns lub czegoś takiego? Razem noob tutaj
Reply


Messages In This Thread
Jak uzyskać dostęp do moich plików z zewnątrz domu? - by aminrasheedkhan - 27 May 2019, 04:14 PM
RE: Jak uzyskać dostęp do moich plików z zewnątrz domu? - by iangel42 - 27 May 2019, 04:27 PM
RE: Jak uzyskać dostęp do moich plików z zewnątrz domu? - by picobill - 27 May 2019, 04:32 PM
RE: Jak uzyskać dostęp do moich plików z zewnątrz domu? - by sexxymexxyluis - 27 May 2019, 04:48 PM
RE: Jak uzyskać dostęp do moich plików z zewnątrz domu? - by sally.meyers - 27 May 2019, 05:01 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)