Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe
#2

Przez jakiś czas zastanawiałem się nad pomysłem zrobienia dużego reampa na moje okablowanie strukturalne w wieku 8-9 lat w moim mieszkaniu, po pierwsze niektóre punkty pokazywały swój „wiek” i niezbyt wiarygodne przy prędkościach Cat5e a także okablowanie telefonu HDB w moim urządzeniu ma pewne problemy z połączeniem (powinno być spowodowane wiekiem). Po drugie, chcę też przetestować moją koncepcję płaskiego kabla na coś większego niż kilka tras kablowych. Moja istniejąca sieć strukturalna kończy się na 12-portowym panelu krosowym w pobliżu mojego punktu telewizyjnego, a kiedy faceci z opennetu przyszli zainstalować okablowanie światłowodowe 5 lat temu, został zainstalowany zgodnie z moimi żądaniami „wokół” punktu zakończenia panelu krosowego, używając „ skomplikowana „seria przewodów i listew PCV (właściwie zainstalowałem wstępnie większość przewodów i kanałów, więc instalator opennetu był zbyt zadowolony z mojego planu). Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Moja poprzednia konfiguracja sieci Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Kabel światłowodowy, instalowany przez facetów Opennet, wzdłuż mojego skomplikowanego „bałaganu” przewodów i listew PVC. Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Poprzednie okablowanie sieciowe, biały elastyczny przewód „mieści” kabel światłowodowy Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Nadszedł czas, aby rozłączyć całą sieć
Reply


Messages In This Thread
Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by basa414 - 15 Jun 2019, 06:20 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by anumolrafaanumol - 15 Jun 2019, 06:23 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by mmonnen - 15 Jun 2019, 06:27 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by ckwnicee - 15 Jun 2019, 06:30 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by zukodamian - 15 Jun 2019, 06:33 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by cayleena - 15 Jun 2019, 06:37 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by benitacandradewi - 15 Jun 2019, 06:39 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by nitinpaisa1 - 15 Jun 2019, 06:42 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by stacey.a.lee - 15 Jun 2019, 06:45 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by aldebaranspica06 - 15 Jun 2019, 06:48 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by jeremypeel - 15 Jun 2019, 06:51 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by sreejithanagha - 15 Jun 2019, 06:54 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by lizkollat - 15 Jun 2019, 06:57 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by sodeden.3 - 15 Jun 2019, 07:00 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by lovewilliam - 15 Jun 2019, 07:03 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)