[Potrzebna pilna pomoc] Porty USB wyłączone
#5

skystopper napisał: Dzięki za odpowiedź, używam Windows 10! Próbowałem tego, ale to nie zadziałało. Zasadniczo klawiatura jest użyteczna tylko w biosie. I nawet jeśli Bios wskazał, że porty USB są włączone, nadal są wyłączone, gdy obciążenie systemu przejdzie przez „logo” (uruchomienie). Próbowałem również dwóch innych metod. Wymuszone zamknięcie systemu kilka razy, aby system Windows załadował się do odzyskiwania systemu Windows. Stamtąd próbowałem włączyć porty USB poprzez cmd z rejestru, ale były one już włączone. Zrobiłem więc przywracanie systemu (szczęśliwy, że mój ostatni punkt przywracania był 2 ~ 3 godziny temu) i naprawił problem. Zainstaluj przeglądarkę zespołu lub włącz zdalnie system Windows, jeśli stracisz kontroler USB, nadal możesz używać telefonu do zdalnego sterowania,
Reply


Messages In This Thread
[Potrzebna pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by txwly - 26 Jun 2019, 08:49 AM
RE: [Potrzebna pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by jennifercookqrvxt - 26 Jun 2019, 08:49 AM
RE: [Potrzebna pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by raphael.gagliano - 26 Jun 2019, 08:50 AM
RE: [Potrzebna pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by armand.stephanie - 26 Jun 2019, 08:51 AM
RE: [Potrzebna pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by priyapatils84 - 26 Jun 2019, 08:52 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)