[Office 2013] [email protected] znaleziony przez Malwarebytes
#1

Niedawno zainstalowałem nową wersję Surface Pro 3 i potrzebuję działającej kopii pakietu Office 2013. Dlatego zakupiłem pakiet Office 2013 za pośrednictwem Carousell. Moja kopia pakietu Office 2013 Pro Plus pochodziła od KAT, a sprzedawca aktywował dla mnie za pośrednictwem TeamViewer.   Pierwszym programem, którego używał był jakiś instalator kluczy KMS, który nie powiódł się, ale jakoś wygenerowano klucz produktu. Następnie przeniósł się do innego instalatora kluczy i pomyślnie aktywował moją kopię pakietu Office 2013.   Podczas aktywacji obrońca systemu Windows został wyłączony, ponieważ utrudniał proces.   Zacząłem instalować moje darmowe programy antywirusowe i złośliwe oprogramowanie dwa dni temu. Szkodliwy program wykonał wczoraj pełne skanowanie i wykrył program „[email protected] w moim katalogu Windows, 1 w powtórzonym wpisie w rejestrze i 1 w zapomnianym.   Sprzedawca zapisał klucz produktu w pliku notatki o nazwie „r @ 1n” na moim pulpicie.   Sprawdziłem u sprzedawcy, a on powiedział, że załadował tylko 2 programy na mój pulpit, który widziałem na ekranie dziennika.   Dlatego chcę dowiedzieć się od was, czy moje urządzenie zostało naruszone?   Dzięki!   tldr: aktywuj biuro 2013 za pomocą teamviewer i znaleziono złośliwe oprogramowanie „[email protected]”.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)