Nowicjusz szuka pomocy na liście części, aby przejść z 1080ti !!
#1

Cześć wszystkim, więc otrzymałem w prezencie na urodziny kartę graficzną GeORorce GTX 1080 Ti 11 GB AORUS i oczywiście mam ochotę zbudować wokół niej platformę do gier! Ale będąc tym noobem, potrzebuję pomocy w opracowaniu listy części, aby zbudować wokół mojego 1080ti.   Preferencje:   1) Czy możliwe jest utrzymanie go poniżej 1000 USD, jeśli wykluczymy GPU (1080ti)?   2) Jeśli płyta główna jest wyposażona w adapter WiFi, byłoby miło.   3) Nie musi to być fantazja RGB.   4) Zastanawiam się nad kupnem dysku SSD Samsung 256 GB i przeniesieniem mojego starego dysku twardego na ten nowy sprzęt.   5) Zamierzam przenieść swój system operacyjny (Win10) z mojego obecnego komputera na nowy sprzęt do gier, ale na HDD.   6) Gry, w które będę grać - PUBG, ARK Survival, Assassin's Creed Origins i mam nadzieję, że Monster Hunter World pojawi się na PC!    Uwaga dodatkowa: Czy jest coś, co mogę przetestować pod kątem działania mojego 1080ti / legit cus? Technicznie dostałem go w prezencie. Nie znam nikogo, kto miałby sprzęt do testowania mojego LOL 1080ti.   Każda pomoc będzie mile widziana! Pomóżcie bratu! Dzięki!!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)