Potrzebujesz porady : Dlaczego jeden odcinek nie działa prawidłowo?
#1

To jest moja obecna konfiguracja sieci:       Linie przerywane oznaczają 3 oddzielnych kabli przewodowych przez wykonawcę w ścianach.   Wszystko tutaj jest na tej samej podsieci 192.168.1.x. Zarówno router + router + AP1 i AP2 są na tryb przełączania więc ich portów WAN nie są w użyciu. 2Wire jest ustawiony na tryb podłączonego do routera pomostowych.   Tu jest mój problem. Wszystko w podłodze 1 można zobaczyć całą sieć. Dobry! Ale wszystko w 2 Podłoga widzi urządzeń piętro 1, za wyjątkiem NAS1. Czemu?!   Na piętro 2, mogę pingować / podłączyć do każdego interfejsu sieciowego routera i surfować po sieci przy użyciu albo PC3 lub smartfona / tabletu podłączonego do AP2. Po prostu nie mogę pingować / połączyć NAS1 od podłogi 2.   Co jest nie tak?   Czy istnieje limit kaskadowe tak wiele routerów, esp wszystkich różnych marek?   NAS1 staje łączony kiedyś zamienić AP1 do przełącznika, co sugeruje problem z AP1. To działa na DD-WRT i jest ustawiony na "przypisać port WAN do LAN", ale nie jest używany. Ale niespodziewanie, jeśli mogę podłączyć do portu LAN AP2 WAN AP1, tym całe piętro 2 nie mogą być dostępne piętro 1, co sugeruje, że DD-WRT w "przypisać port WAN do LAN" nie działa prawidłowo?   ----- Informacje o urządzeniu ----- NAS1 - Thecus N2200 (FW: 3.00.16) NAS2 - D-Link DNS-320 (FW: 2.00) Router - D-Link DIR-655 (FW: 1.35WW, HW: A4) Router + AP1 - Buffalo WHR-HP-G300N (FW: DD-WRT v24-sp2 (19/03/12) std) Router + AP2 - Netgear WRT624v3 (FW: V2.0.26_1.0.1NA, HW: V3H1)
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)