[Monitor] Kupowanie monitora od Taobao w 2018 r
#1

Cześć chłopaki, aktualizuję swój komputer, dlatego patrzę na monitor budżetu o częstotliwości 144 Hz. Zacząłem patrzeć na monitory 144 Hz i zdałem sobie sprawę, że są one bardzo drogie. Najtańszy, jaki mogę znaleźć, to Samsung C24F390F za około 220 USD na Lazadzie.   To prowadzi mnie do Taobao, próbując sprawdzić, czy są jakieś lepsze oferty, i znalazłem to: 27-calowy monitor IPS Panel 1440p 144 Hz za około 290 S $, w tym koszty wysyłki.   h t t p s: //item.taobao.com/item.htm? spm = 2013.1.1997525049.5.451d4862bGeS1c i id = 548452342853   Podobny monitor, jeśli zostałby zakupiony lokalnie, kosztowałby co najmniej 500 USD. Moje pytanie brzmi więc, czy to dobra oferta (bez mówienia o gwarancji i zwrotach), czy też jest to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? Czy są jakieś czynniki, które mogą spowodować, że cena będzie tak niska? Komentarze do przedmiotu wydają się wskazywać, że jest on zgodny z prawem.   Proszę doradzić, dziękuję bardzo!   P.S. Jestem nowym członkiem HWZ. Z jakiegoś powodu kolejność postów w wątku wydaje się odwrócona, najnowsze na górze, podczas gdy starsze są z tyłu, czy można to zmienić?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)