Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub
#8

Smurfy napisał: Dostałem list z tym powiedzeniem, że mogę ponownie zawrzeć umowę, gdy na moim kontrakcie z HomeHub pozostanie około 6 milionów. Płacę 88 ++, jeśli mam teraz kontrakt, to 68 ++. Hmmmm naprawdę kuszące, ale router daje i musi przełączyć się na telewizję światłowodową z telewizji kablowej ........ Linksys EA8100 myśli abit laoya ze wszystkich recenzji, jakie mogę znaleźć, haizzz, dlaczego nie mogą dać dobrego, jeśli dobry, rozważę ponowne zamówienie. Smurfy napisał: Wchodząc na ich stronę, pokazujemy darmowe 2 google wifi z 1 google home mini, ale ten, którego nie dostaliśmy, nie ma darmowego google wifi, zamiast tego mamy 6m bezpłatny wynajem STB. SH naprawdę haizzzzz .... Technicznie możesz skorzystać z oferty lub bieżącej promocji, która może zależeć od spełnienia jakichkolwiek warunków w okresie oferty. To jest ich oferta. Warto wiedzieć, że w tym momencie możesz ponownie zawrzeć umowę bez wcześniejszej opłaty za ponowne zawarcie umowy. Router dostarczany z pakietem zwykle może napotykać problem na początkowych etapach, jeśli taki istnieje, ponieważ może to zająć trochę czasu, zanim jego rozwiązanie zostanie rozwiązane. Podobnie w przeszłości było wiele skarg na DLink DIR-868L, który miał problem z dołączeniem ich do pakietu. W miarę upływu czasu DLink wprowadził wiele ulepszeń, aby zaktualizować oprogramowanie układowe dla tego modelu do tego stopnia, że zamierzają zawiesić / zakończyć dowolną obsługę. Ale w jakiś sposób ten model obsługuje powrót i teraz jest stabilny dzięki regularnej aktualizacji oprogramowania układowego, w tym wszelkich wad bezpieczeństwa i / lub błędów. W zeszłym roku pakują w model Linksys EA7500v2, który również ma problem i problem może pozostać nierozwiązany, dopóki nie zapakuje tego modelu EA8100. Ale zestaw EA7500v2 mam nie ma żadnego problemu. Zasadniczo więc routery mają pewną partię, mają problem i mogą być w stanie zastąpić 1 do 1.
Reply


Messages In This Thread
Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by lilienn77 - 25 Aug 2019, 12:13 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by danielpsyc - 25 Aug 2019, 12:16 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by russell.perrin - 25 Aug 2019, 12:19 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by sreejithanagha - 25 Aug 2019, 12:22 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by kristamiller0901 - 25 Aug 2019, 12:25 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by hrdduke - 25 Aug 2019, 12:28 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by ravazmu - 25 Aug 2019, 12:31 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by aminrasheedkhan - 25 Aug 2019, 12:34 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by contactcrocker - 25 Aug 2019, 12:37 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by dwiwahyupras - 25 Aug 2019, 12:40 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by ste1505 - 25 Aug 2019, 12:43 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by valasjak - 25 Aug 2019, 12:46 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by rajivarora10 - 25 Aug 2019, 12:49 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by bhowmikpritam007 - 25 Aug 2019, 12:52 AM
RE: Właśnie otrzymałem świetną wiadomość promocyjną StarHub - by ste1505 - 25 Aug 2019, 12:55 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)