Potrzebujesz porady : Dlaczego jeden odcinek nie działa prawidłowo?
#9

arcana75 napisał: Nie wiem, czy u oznaczało segmentu jak w segmencie sieci, czy nie. Moja cała sieć działa 192.168.1.x. Jeżeli PC1, PC2, PS3-1 i NAS1 wszystko podłączyć do jednego routera, w jaki sposób mogę podłączyć między dwoma piętrami? Moi routery mają tylko 4 LAN i 1 WAN. W każdym razie nie przegubowy tutaj, ale kiedy stwierdził piętra 1 i 2, tak naprawdę oznaczało 1. i 3. piętrze. To jest powód, dla dwóch punktów dostępowych jak sygnał z tylko jeden nie jest wystarczająco silny. Mając więcej przełączników i routerów oszczędności zarówno dla RG lub AP ról jest odpowiedzią tutaj wyraźnie. Ja po prostu nie rozumiem, dlaczego routery nie pracują poprawnie tylko dla jednego urządzenia w całej sieci, a kaskadowy routerów ma być prosta sprawa jak routery są również przełączniki. Głównym powodem jest to, że jest to zależność od oprogramowania, aby przekształcić swój router do przełącznika od pierwotnego projektu. oprogramowanie, które przekształcają porty WAN, aby działać jako część sieci LAN są elastyczne, ale mają wadę stabilności i błędów, które jest to, co masz do czynienia. Ponieważ od projektowania sprzętu, większość routerów SOHO WAN i porty LAN są już rozdzielone, a nie na samej tkaniny przełączania i tym samym podczas używania go jako natychmiast przepustowość i przełączanie wąskie gardło będzie utrudniać wydajność. Tak więc podczas korzystania z typ instalacji byłoby zabawy w PKOl, o kawałek umysłu, KISS koncepcja jest zawsze najlepiej stosować.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)