Uaktualnij z mojej kontraktu publiczności z 300 Mb / s do 1 Gb / s
#4

Ponieważ ma już aktualizację do planu 1 Gb / s, powinien podpisać lub zawrzeć umowę na 2 lata. Aby w pełni wykorzystać 1 Gb / s bezprzewodowo, pierwszą myślą, którą musi zaktualizować, jest główny router bezprzewodowy, który powoduje wąskie gardło. Innym sposobem jest dodanie bezprzewodowego punktu dostępu do jego bieżącego routera. Bez bezprzewodowej infrastruktury prądu przemiennego wszystkie urządzenia, które uaktualnia, są bezużyteczne. Chyba że planuje użyć połączenia przewodowego Ethernet. Jeśli chodzi o urządzenia, może w przyszłości powoli aktualizować, kiedy i kiedy będzie tego chciał po aktualizacji infrastruktury bezprzewodowej. renfred89 napisał: uaktualnienie routera jest jedną z opcji. ale to, czy Twoje urządzenia bezprzewodowe mogą obsługiwać wyższe standardy, jest inne. więc idzie w obie strony ...
Reply


Messages In This Thread
Uaktualnij z mojej kontraktu publiczności z 300 Mb / s do 1 Gb / s - by panyadede - 09 Sep 2019, 10:34 AM
RE: Uaktualnij z mojej kontraktu publiczności z 300 Mb / s do 1 Gb / s - by claresta.diana - 09 Sep 2019, 10:37 AM
RE: Uaktualnij z mojej kontraktu publiczności z 300 Mb / s do 1 Gb / s - by tajhea101 - 09 Sep 2019, 10:40 AM
RE: Uaktualnij z mojej kontraktu publiczności z 300 Mb / s do 1 Gb / s - by kat.a.williams - 09 Sep 2019, 10:43 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)