Potrzebujesz pomocy na temat sieci
#4

Nazwa użytkownika napisała: nie, obecnie mój pulpit nie ma karty Wi-Fi lub usb Wi-Fi tylko ethernet, który podłączyłem do wtyczki domowej, co rozumiem przez odbiornik to karta Wi-Fi i modem / router razem jeden model to cisco, ale nie jestem pewien numeru i modemu / router jest w pokoju mojego brata i jestem w innym pokoju. 1. Aby uzyskać najlepszy wynik, ułóż kabel kategorii 6 między 2 pokojami. 2. Nie posiadaj specyfikacji twojego homepluga, z rodzajem przepustowości, to albo bardzo wczesna generacja, albo niska jakość linii energetycznej. 3. Nie mam specyfikacji routera, tak naprawdę nie mogę doradzić, jaki odbiornik wifi uzyskać. Prawdopodobnie router powinien obsługiwać 11.g i 11.n. Należy pamiętać, że istnieją czynniki zakłócające działanie Wi-Fi (sześć rzeczy, które blokują dostęp do Wi-Fi i jak je naprawić | PCWorld
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz pomocy na temat sieci - by acarmelo001 - 16 Sep 2019, 04:22 PM
RE: Potrzebujesz pomocy na temat sieci - by vykgwfmj - 16 Sep 2019, 04:26 PM
RE: Potrzebujesz pomocy na temat sieci - by s.h.e.el.a.gh.kachel97.860 - 16 Sep 2019, 04:29 PM
RE: Potrzebujesz pomocy na temat sieci - by ravazmu - 16 Sep 2019, 04:32 PM
RE: Potrzebujesz pomocy na temat sieci - by suttles2003 - 16 Sep 2019, 04:35 PM
RE: Potrzebujesz pomocy na temat sieci - by sanjay.suryavansi - 16 Sep 2019, 04:38 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)