Czy ktoś może doradzić projektantom stron internetowych? W sprawie płatności
#4

Compuser napisał: Zapewnianie dobrych recenzji i dobrych produktów to jedno. Oszuści, którzy robią oszustwa pocztowe, to kolejni. Nasza firma musi się przed nimi chronić. Nie ma numeru śledzenia, ponieważ przedmioty są zbyt duże. 6-miesięczne obciążenie zwrotne Paypal stawia firmę na wyjątkowo wysokie ryzyko. Moja firma właśnie spotkała jednego lokalnego nabywcę, który myślał, że może szybko uzyskać. Zadzwoniłem na policję, wróciłem z pieniędzmi, a facet był teraz w głębokiej **** Ale chcemy, aby takie rzeczy całkowicie się nie wydarzyły. Chociaż paypal może być pro kupującymi, a prawdopodobnie innymi bramkami płatności mniej, wiesz, że działa w obie strony. To twoja sprawa i stąd twoja decyzja. Być może masz obawy związane z usunięciem przypadków oszustwa, ale zaproponowane przez Ciebie narzędzie bardzo dobrze wyeliminuje prawdziwych nabywców, którzy jednocześnie chcą chronić swoje własne interesy. to coś, co chcesz dokładniej przemyśleć. Aby się zastanowić, jestem jednym z tych klientów, którzy mają ścisłą wiedzę na temat bezpieczeństwa i w miarę możliwości unikam publikowania informacji o moich kartach kredytowych w Internecie. Podoba mi się, jak korzystanie z paypal i posiadanie akceptantów płacących przez paypal pomaga mi ujawniać handlowcom mniej moich danych osobowych. To tylko ja, ale we współczesnym Internecie, w którym naruszenia bezpieczeństwa są tak powszechne, trudno też nie być bardziej ostrożnym.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)