Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 )
#6

IndigoEyes napisał: Mam problem z moim internetem po Kupiłam dobrą Custom PC z oknem 7 Wykazano znaczny spadek prędkości internetu w porównaniu do mojego okna XP. (Około 20-25 %) Nie mogę odtworzyć moje facebook gier aplikacji w Windows 7 z lepszymi specyfikacjami . Wciąż może odtwarzać je w systemie Windows XP z dawnych specyfikacji. Aplikacja wywala za każdym razem, kiedy go załadować . Nawet jeśli uda mi się załadować go , aplikacja zawiesza się kilka sekund później. Już ponownie zainstalować Adobe Flash i Shockwave . Próbowałem 3 różnych przeglądarek (Firefox , IE i Google Chrome) . Google Chrome nie może nawet zacząć FB . Moja szerokopasmowe 100Mbps . cześć Tylko moje 2 centy 1. Spróbuj ponownie zainstalować / aktualizację Java. 2. Po ponownym zainstalowaniu lampy błyskowej i falę uderzeniową , należy usunąć wszystkie pozostałości plików w systemie jako pierwsze. Twoje zdrowie
Reply


Messages In This Thread
Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 ) - by roger.eikrem - 03 Dec 2016, 08:54 PM
RE: Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 ) - by sk.khan181 - 03 Dec 2016, 08:55 PM
RE: Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 ) - by nmygsm - 03 Dec 2016, 08:56 PM
RE: Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 ) - by iangel42 - 03 Dec 2016, 08:57 PM
RE: Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 ) - by samojm - 03 Dec 2016, 08:58 PM
RE: Nie można odtwarzać aplikacje FB po nowym COM (okno 7 ) - by rishal.me - 03 Dec 2016, 08:58 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)