nie może oglądać telewizję na antenę po podłączeniu mio polu tv ?
#1

niektóre potrzebna pomoc , z góry dziękuję facetów   Mam mio telewizji w domu , to jest do bani ogromne kule osła ale w pakiecie z planem internet dsl kilka lat temu. cały czas nie oglądając mio tv ale ostatnio miałem pewne problemy z moim internetem więc technika podeszła . zapytał , dlaczego nasz box tv mio no mają kabel LAN działa na niego i jak oglądać kanały Mio ale powiedział, że nie trzeba nawet używać go w ogóle.   W każdym razie , dał nam kabel LAN i podłączyć go następnie pokazać moja mama chce oglądać telewizję należy przełączyć wejście TV z anteny do wejścia AV. ok, w porządku to było zrobione , ale następnego dnia, gdy na wejściu antenowym , nie mieliśmy żadnych lokalnych na odbiór kanałów . musiał użyć pola mio aby zobaczyć lokalnych kanałów , ale nie mieliśmy pilota do skrzynki mio .   trzeba ręcznie nacisnąć menu, aby zmienić kanał . Każdy pomysł , co poszło nie tak z systemem ? dlaczego nie można zobaczyć lokalnych kanałów na antenie już ? Również filmy mio tv ( na żądanie ) są wolne lub musi pay per view ?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)