Wahający sygnał bezprzewodowy - ASUS RT-N66U
#14

geckoSG napisał: Spróbuj tego. Użyj WENTYLATORA, aby go wysadzić. Monitoruj, jeśli jest lepiej. Mój RT-N56U po włożeniu w niego dużego wentylatora USB 24x7 wydaje się teraz ustabilizować połączenie bezprzewodowe na 2,4 GHz. Nadal monitoruję. Jeśli to się nie powtórzy, oznacza to, że jest to problem CIEPŁA ze względu na jego konstrukcję. Jaka jest twoja bezprzewodowa moc Tx @? ustawienie @ więcej niż 100 mw tylko spowoduje, że router będzie cieplejszy i nie sprawi, że twoje WiFi będzie działało lepiej, w rzeczywistości zmniejszysz wydajność Wi-Fi Look @ my temps @ mine działa 24x7x365 dni i mniej aktualizacji / testowania oprogramowania układowego Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz feintan napisał: Wah, jeśli potrzebuję wentylatora, aby go ochłodzić, myślę, że to poważna wada projektowa. Wolisz użyć innej marki lub modelu? Gdzie umieściłeś swój RT-N56U, używasz tak wielu ppl, ale jesteś pierwszym, który słyszałem, że potrzebuje wentylatora, aby go ochłodzić. Będziesz zaskoczony, gdy niektórzy użytkownicy umieścili swoje routery @ w słabo wentylowanych, zamkniętych obszarach i ustawili @ max moc nadawania bezprzewodowego i suka, że ich router się przegrzewa Odnosi się to do wszystkich routerów, a nie tylko do routerów ASUS geckoSG napisał: Mój router jest umieszczony na otwartej przestrzeni. Była to jednostka zamienna RMA (NOWOŚĆ) od Avertek. Moje 2,4 GHz ciągle się rozłączało, nawet gdy próbowałem użyć różnych kanałów, które ostatecznie używam domyślnego kanału 13. Rozłączenie nadal trwa, dopóki nie mam dość i wróciłem do DIR-825. Upał był ostatnią rzeczą, o której myślałem. Ale postanowiłem spróbować. Do tej pory przez ostatni tydzień nie było przerwy w połączeniu 2,4 GHz po tym, jak wróciłem z DIR-825 z dmuchanym wentylatorem USB. Palce wciąż skrzyżowane. Moje użycie jest duże w przypadku kamer IP (4 kamery HD na 2,4 GHz), 3 laptopów na 2,4 GHz, 8 urządzeń mobilnych na 2,4 GHz. Teraz nikt nie narzeka w domu na brak połączenia bezprzewodowego lub internetowego. Inny mój przyjaciel, który miał ten sam problem, ale trzymał router w szufladzie, również używał wentylatora do wentylacji, teraz poinformował, że problem z rozłączeniem ustał po podzieleniu się moim doświadczeniem. Tak więc, założę się, że ciepło jest generowane, gdy intensywne korzystanie z Internetu występuje w sieci bezprzewodowej, ale chyba że jest więcej podobnych przypadków, nie mogę powiedzieć na pewno. Proszę odnieść się do powyższego pierwszego postu
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 6 Guest(s)