Wahający sygnał bezprzewodowy - ASUS RT-N66U
#15

Wardenised napisał: Cześć chłopaki, Niedawno dostałem router ASUS RT-N66U ze względu na dobre recenzje. Byłem jednak rozczarowany wydajnością i miałem problemy z połączeniem internetowym w domu. Sygnał, który otrzymuję, to zwykle 2 do 3 słupków. Próbowałem zmienić z kanału 1 na 6 na 11 z tym samym rezultatem. Nawet moje połączenie 5 GHz jest niestabilne. Próbowałem wciąż aktualizować oprogramowanie układowe. Nie jestem pewien, czy jest to spowodowane wadliwym routerem. Każdy może tu pomóc. Mam nadzieję, że znajdę rozwiązanie, w którym nie muszę kupować więcej rzeczy. (Właśnie wydałem 300 USD na router i adapter) AKTUALIZACJA: Próbowałem zrobić to samo na komputerze w moim salonie, który jest prawdopodobnie około 20 kroków od routera. Zrobiłem polecenie ping-t do routera i jakoś otrzymuję kolczaste pingi. Takich jak 4ms, 8ms, 2ms, 540ms, 220ms, 3ms, 400ms. Czy to normalne? Zwróć uwagę, że sygnał bezprzewodowy jest tutaj pełny. PS: Wybacz mi, jeśli użyję niewłaściwego żargonu do wyjaśnienia problemu. Podaj więcej szczegółów na temat lokalizacji ONT / routera, przeszkód, ustawień sieci bezprzewodowej (w tym karty zawodowej), odległości testu przy użyciu klienta WiFi Twoje odczyty InSSider -70dBm (zakładam, że te zamaskowane AP są twoje) mówią mi, że twoje wyniki nie zgadzają się z twoim testem
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)