Skonfiguruj nowy dom
#6

ralliart12 napisał: Przypadkowa myśl: Czy kiedykolwiek myślałeś o zapłaceniu kilku setkom dodatkowych za przeniesienie FTP do centrum nowego mieszkania? W każdym razie ... Ale panel krosowy znajduje się w szafce na narzędzia. Czy nie ma sensu odsunąć od niego TP? Jeśli jego stare mieszkanie, podobnie jak mój, bez panelu krosowniczego, zgodziłbym się, ale pewnie brzmi to dziwnie, odsuwając TP od panelu krosowniczego. Zacytować: To miłe, ale czy są one zakończone wszystkimi odpowiednimi panelami przednimi (LAN), czy też jest nadal zakończone w portach RJ-11? Czy powinno być RJ45 bah? Mieszkanie mojego rodzica jest starsze niż to mieszkanie Punggola i ma już RJ45, więc nie rozumiem, dlaczego mieszkanie Punggol byłoby RJ11. Zacytować: Jeśli 1 port ONT jest podłączony do iMaca, czy pozostaną jakieś aktywne porty GE na ONT, które można podłączyć do innych pomieszczeń? Jest to oparte na założeniu, że ONT dostarczany przez większość dostawców usług internetowych ma tylko 1 port aktywowany w urządzeniu. Jestem na Viewqwest i powiedzieli, że muszę tylko poprosić o konwersję ONT do trybu routera i upewnić się, że mój router jest ustawiony na tryb AP, a następnie ok liao. Zacytować: W szafie narzędziowej powinien już znajdować się port, który jest już podłączony do obszaru konsoli telewizora w salonie. Może nie potrzebować Twojego identyfikatora, aby zrobić coś więcej. Jeśli już tam lagi najlepiej, jeśli nie żadnych problemów, to prosta sprawa. Zacytować: Jestem skłonny zgodzić się z twoim przyjacielem, tj. To miejsce jest najbardziej centralne do umieszczenia twojego źródła WLAN bez umieszczania go w pokojach z 3 pełnymi ścianami. Czy można uzyskać identyfikator, aby zrobić fajną niszę w suficie podwieszanym do sufitu, aby zamontować router? Ale musisz uczynić niszę dostępną dla użytkownika, aby w razie potrzeby mógł fizycznie uzyskać dostęp do routera. Montuję punkt dostępu w tym samym obszarze, który zasugerował twój przyjaciel. Pokrycie jest całkiem przyzwoite. W oparciu o plan piętra jest mały narożny obszar obok schronu przeciwbombowego i kuchni. Pomyślałem, że może zrobić coś w stylu ściany i zrzucić router, przełącznik i każdy inny przedmiot. Ale chodzi o to. Mogę dodawać więcej przedmiotów w przyszłości. Mam 90% zamiaru zdobyć Netgear Arlo lub coś podobnego, tj. Bezprzewodowe kamery IP ze stacją bazową. Mógłbym również w przyszłości skonfigurować bezprzewodowy NAS. Pomyślałem, że ponieważ konsola telewizyjna jest bardziej przestronna, mogę tam zrzucić więcej rzeczy. Gdzie jest mniej miejsca, gdybym użył rogu między ścianą schronu przeciwbombowego a kuchnią. Choć chyba zawsze mógłbym poprosić go o zbudowanie półek na tak zwanej ścianie funkcyjnej, chociaż może być trochę brzydko, gdy wszystkie te urządzenia są wyświetlane tak, jakby były urządzeniami dekoracyjnymi. Ten sam powód, dla którego prawdopodobnie będę mieć więcej urządzeń w przyszłości, jest również powodem, dla którego nie chcę tworzyć niszy w fałszywym suficie. Gdyby to był tylko sam router lub router i przełącznik tylko ok lah. Mówimy o routerze, przełączniku, Netgear Arlo, NAS itp. Prawdopodobnie nie jest to dobry pomysł, używając niszy z fałszywym sufitem dla tak wielu przedmiotów. Zacytować: Musimy się zgodzić, że się tutaj nie zgadzamy: nie sądzę, aby główna sypialnia otrzymała pokrycie jakościowe. Jak powiedział abstrax, jedynym sposobem jest zrobienie tego w pierwszej kolejności. Mam nadzieję, że nadal jest ok, ale jeśli naprawdę nie może, nie ma wyboru, zdobądź AP. Zgaduję, że sypialnia 2 byłaby dobrym miejscem na umieszczenie AP? Jeśli będą jakieś problemy z zasięgiem, domyślam się, że będzie to sypialnia 2 i sypialnia główna. Najprawdopodobniej użyłbym sypialni 2 jako badania, więc chyba mogę podłączyć AP do portu RJ45 tam. Myślałem o Asus RP-AC52, dopóki nie zauważyłem, że prędkość wynosi tylko 300/400 Mbps. Plus nie ma żadnych portów. Ponieważ mam zamiar podłączyć iMaca do gniazdka ściennego RJ45 w sypialni 2, jeśli zajdzie potrzeba użycia AP, oznaczałoby to 2 urządzenia, ale tylko jedno gniazdko ścienne RJ45. Z pewnością potrzebowałbym AP, który ma porty gigabitowe np. Asus EA-AC87 lub RP-AC68U. W ten sposób wydaje mi się, że podłączam AP do ściennego gniazda RJ45, a następnie podłączam iMaca do jednego z gigabitowych portów AP. Czy to jest poprawne?
Reply


Messages In This Thread
Skonfiguruj nowy dom - by roger.eikrem - 16 Oct 2019, 02:36 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by gpersich - 16 Oct 2019, 02:41 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by kurtfhouse - 16 Oct 2019, 02:44 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by kartikya.rai - 16 Oct 2019, 02:47 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by hotshotz3 - 16 Oct 2019, 02:51 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by newcompanyface - 16 Oct 2019, 02:56 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by antiqueshawls - 16 Oct 2019, 02:59 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by shreeshesh - 16 Oct 2019, 03:02 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by cruz.jules - 16 Oct 2019, 03:05 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by william43mcclure - 16 Oct 2019, 03:08 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by anamaria.hernansanz - 16 Oct 2019, 03:11 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by shaibazsa - 16 Oct 2019, 03:14 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by jester24zyx - 16 Oct 2019, 03:17 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by asdfwerj42 - 16 Oct 2019, 03:20 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by lermavanessa - 16 Oct 2019, 03:24 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)