Menedżer plików witryny Open Source / interfejs WWW FTP?
#1

Czy jest jakieś oprogramowanie typu open source, które mogę dodać do strony internetowej, aby umożliwić dostęp do logowania klienta w celu pobierania dużych plików?   Mam wordpress działający na mojej stronie, ale potrzebuję obszaru logowania klienta. Wtyczka wordpress dla obszaru klienta blokuje tylko zawartość bloga i potrzebuję loginu, aby zobaczyć jak określony katalog do pobierania plików. Mógłbym to zrobić, konfigurując konta FTP w cpanelu, ale musi istnieć aplikacja internetowa, która może to zrobić łatwiej i automatycznie wysyłać użytkownikom wiadomości e-mail do pobrania?   Dowolny pomysł?
Reply


Messages In This Thread
Menedżer plików witryny Open Source / interfejs WWW FTP? - by gpersich - 25 Oct 2019, 05:02 PM
RE: Menedżer plików witryny Open Source / interfejs WWW FTP? - by swapnachepoori - 25 Oct 2019, 05:05 PM
RE: Menedżer plików witryny Open Source / interfejs WWW FTP? - by davide.arzenton - 25 Oct 2019, 05:09 PM
RE: Menedżer plików witryny Open Source / interfejs WWW FTP? - by kurtfhouse - 25 Oct 2019, 05:13 PM
RE: Menedżer plików witryny Open Source / interfejs WWW FTP? - by nrezaeipl - 25 Oct 2019, 05:16 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)