Zmuszony z telewizji kablowej do telewizji kablowej przez Starhub
#2

Sieć kablowa to kwestia czasu, kiedy Starhub przestanie istnieć. Dlatego nie chcieliby mieć umowy na 24 miesiące, z którą mogliby się związać. Nawet oferta szerokopasmowego kabla jest dostępna na 12 miesięcy. Wcześniej czy później istnieje potrzeba przejścia na światłowód szerokopasmowy. Jeśli chodzi o to, jak szyby powierzchniowe przechodzą przez drzwi pokoju. Zrobiłem to w moim poprzednim mieszkaniu. Wykonawca Starhub wywiercił otwór w ścianie obok drzwi pokoju na dole. Wystarczała przerwa, aby kabel Ethernet mógł przejść. Jeśli chcesz mieć zarówno sypialnię, jak i sieć IPTV, musisz mieć 2 kable Ethernet. Jako dekoder IPTV wymagał niezależnego kabla do uruchomienia w celu podłączenia do portu ONT-2. Natomiast ONT Port-1 służy do dostępu do Internetu. Opłaty Starhub w wysokości 107 USD obejmują 7% gst za trunking 1 punktu, czyli między punktem A do B włącznie z kablami ethernetowymi i punktami danych dla obu końców. Dla twojej informacji, rejestracja do szerokopasmowego łącza światłowodowego obejmuje bezpłatny 1 punkt. Dodatkowe tranking i inne prace mogą być okazją przed rozpoczęciem pracy. Alternatywnie do adaptera Powerline dla tego IPTV i dostępu do Internetu. Możesz wziąć pod uwagę ten typ linii energetycznej, która zapewnia 2 porty; Zestaw startowy 2-portowy AV1000 Gigabit Passthrough Powerline Możliwe jest posiadanie 2 routerów dla całej sieci bezprzewodowej. Ponieważ korzystam z jednego w salonie, połącz się bezpośrednio z ONT. Podczas gdy w sypialni mam inny router jako punkt dostępu. Router AP zapewnia dobry i doskonały sygnał bezprzewodowy dla moich telefonów w mojej sypialni. Pozdrowienia.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)