Zmuszony z telewizji kablowej do telewizji kablowej przez Starhub
#4

furryballs napisał: Dzięki, Eric za przydatną rekomendację. Obecnie korzystam z Internetu i telewizji kablowej. Internet światłowodowy jest obsługiwany przez router w pobliżu głównych drzwi, więc moim jedynym problemem jest dekoder w mojej sypialni. Niezbyt chętnie wykonuje trunking, mimo że starhub oferuje 1 bezpłatną usługę trunkingu powierzchni Ethernet. Nie chcę, żeby bagażnik przebiegał przez salon, a także wiercił dziury. Poważnie rozważę adapter powerline do mojej telewizji kablowej. Ale mam w domu 2 zapasowe routery, czy można ich użyć do podłączenia dekodera do wyjścia ONT za pośrednictwem Wi-Fi? Nigdy wcześniej tego nie robiłem, ponieważ prosząc router o połączenie się z innym routerem w celu wykonania połączenia punkt-punkt za pośrednictwem Wi-Fi. Podejrzewam, że nie jest to tak proste jak skonfigurowanie połączenia z Internetem. Jest to zapewnione, jeśli routery mają takie możliwości. Jeśli tak, możesz to zrobić. Ale den znowu będzie w końcu spowolnienie sieci lub opóźnienia w niektórych przypadkach.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)