Darmowa instalacja TP - promocja Starhub Home HUB
#4

Na razie Starhub jest najtańszy, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Fibre. Czekam też, aż zainstalują Homehub 200 u mnie w sobotę ... prawdopodobnie otrzymają ten sam router, co ty. W moim przypadku zastanawiam się, czy powinienem dostać drugi router. W ten sposób stworzyłem swoje e-mieszkanie. Umieściłem TP w konsoli TV w salonie. I zainstalowałem kabel Cat 6 z konsoli telewizyjnej aż do mojej sypialni (nie master). Zamierzam umieścić ONT i router w konsoli TV. A potem ustawię inny router, który będzie działał jako most w moim pokoju. W ten sposób cały mój dom zostanie objęty siecią bezprzewodową. Wszystkie pozostałe urządzenia mobilne będą płynnie przechodzić z jednej sieci do drugiej. Telewizor w głównej sypialni moich rodziców będzie musiał połączyć się bezprzewodowo z Internetem, ale myślę, że nie będą się tym martwić ...
Reply


Messages In This Thread
Darmowa instalacja TP - promocja Starhub Home HUB - by sty94729 - 06 Nov 2019, 12:36 PM
RE: Darmowa instalacja TP - promocja Starhub Home HUB - by boy.lover37 - 06 Nov 2019, 12:40 PM
RE: Darmowa instalacja TP - promocja Starhub Home HUB - by aileneelee - 06 Nov 2019, 12:43 PM
RE: Darmowa instalacja TP - promocja Starhub Home HUB - by n3epvva - 06 Nov 2019, 12:46 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)