Singtel Wifi Gigabit Router AC1900! (Arkadyjczyk)
#1

Cześć wszystkim!   Wiem, że wokół tego podforum są informacje rozrzucone, ale nadal postanowiłem rozpocząć ten wątek na Gigabit Routeru Singtel Wifi AC1900 (Arcadyan) jako konsolidację. Router Singtel AC1900 to zupełnie nowy IMO, ponieważ wszędzie na tym forum jest tylko seria routerów Aztech, które zapewnia Singtel.   Po prostu odpowiedz, co wiesz o routerze, a ja zaktualizuję ten post! Może również użyć tego wątku jako przewodnika rozwiązywania problemów dla nowych użytkowników, ponieważ jestem pewien, że Singtel udostępnia teraz nowe / wycofujące się pod tym routerem! (Wszystkie PC show 2016 nowy / recontract dostać to myślę)    Na pudełku:  1) Technologia Wifi Beamforming  2) Dual Band i MU-MIMO  3) Wbudowana antena  4) 4 porty Gigabit  5) Kontrola rodzicielska  6) Zaawansowane zabezpieczenia  7) Plug and Play    Autor: renfred89:  8) Sterowanie pasmem: Steruje między 2,4 Ghz a 5 Ghz przy użyciu tylko jednego SSID  9) Kopia zapasowa klucza LTE: Obsługuje klucz LTE jako redundancję, gdy światłowód szerokopasmowy nie działa  10) Webui zawiera teraz przełącznik do przełączania między trybem AP a trybem routera.  11) Kontrola rodzicielska: bezprzewodowy filtr MAC, filtr IP, ograniczenie adresów URL, reguła czasowa itp.  12) Ankieta witryny Wi-Fi: Analizuje środowisko Wi-Fi pod kątem przeciążenia kanału i złagodzenia zatłoczonego środowiska  13) Wbudowany klient VPN
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)