Złe doświadczenie. Unikaj tego sklepu w SLS!
#1

tak się stało kilka godzin temu:   kupiłem Asus Strix 1050ti 4G od Qoo10 rano, kiedy zobaczyłem bardzo dobrą ofertę i dokonałem płatności. Zdecydowałem się na wysyłkę, ponieważ nie ma opcji samodzielnego odbioru. ponieważ byłem w pobliżu SLS, zadzwoniłem do nich, poprosiłem, aby przekierowali moje zamówienie i spytali, czy mogę je odebrać, a oni mówią, że mogę, ale nadal wysyłają mi puste pudełko. Ok, nie ma problemu.   przyszedł do sklepu, kiedy wyciągali mi przedmiot, zapytali, ile to kosztuje, więc powiedziałem 300 $ +. zadzwonili do kogoś, a potem powiedzieli, że nie mogą sprzedać mi przedmiotu, ponieważ był to w rzeczywistości ponad 400 $, a facet wymieniony w Qoo10 popełnił błąd.   przepraszam, nie mój problem. to było tam, kupiłem to. powinni byli uhonorować. mówią, że tracą ponad 100 $, gdyby mnie sprzedali. bez przeprosin, nic. właśnie powiedział, że anulują. dali im oba moje myśli i wyszli.   Są Vii GAMER SHOP na Qoo10 i asusgamer na Shopee.    Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz    Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)